lasty okno 2
  • banner 3 - MimiceDovolená v Chorvatsku
Dovolená Chorvatsko 2022

Prožijte Vaši dovolenou v útulných apartmánech v chorvatských letoviscích, nabízíme prověřené ubytování podložené víceletou spoluprací.

Nástup nejdříve od:
Odjezd nejpozději do:
Počet osob celkem:
2 osoby
1 osoba
2 osoby
3 osoby
4 osoby
5 osob
6 osob
7 osob
8 osob
9 osob
10 osob
11 osob
12 osob
13 osob
Destinace:
Nerozhoduje
Nerozhoduje
Seget Vranjica
Čiovo
Mimice
Podstrana
Rogoznica, Ražanj
Trogir, Kaštela
ostrov Hvar
Vinišče
Sevid
Tribunj
Marina, Poljica
Podgora
Pelješac - Trpanj
ostrov Brač
Od moře:
Nerozhoduje
Nerozhoduje
do 10 m
do 20 m
do 30 m
do 40 m
do 50 m
do 60 m
do 80 m
do 100 m
do 120 m
do 150 m
do 200 m
do 250 m
do 300 m
do 500 m
Počet Pokojů:
Nerozhoduje
Nerozhoduje
1 pokoj
2 pokoje
3 pokoje
4 pokoje
5 a více pokojů
studio
samostatný pokoj
klimatizaceNE
internetNE
bazénNE
pesNE
výhled na mořeNE

Dovolená v Chorvatsku v roce 2022

Příjímáme objednávky již na příští rok 2022

 

Nezávazné poptávky můžete posílat online z vybraného ubytování (tlačítko POPTÁVKA) nebo psát na mailovou adresu tomasek.p@seznam.cz

 

V případě, že by z nařízení vlády z důvodu Covid-19 nebylo možné vycestovat nebo kdyby došlo k uzavření hranic tranzitních zemí, tak se zaplacená záloha klientům vrací v plné výši.

 

Nabízíme ubytování ve Střední a Jižní Dalmácii. Dovolená je vhodná pro klienty, kteří vyhledávají pohodu v soukromí a klidné prostředí bez rušných diskoték. Ubytování zajišťujeme v soukromých apartmánech nebo vilách, které jsou kompletně vybaveny, včetně ložního prádla, ručníků, připojení wi-fi atd. Snídaně ani polopenze není zajišťována. Doprava je vlastní.

 

Přijeďte do Chorvatska v neděli, nebo jiný den mimo sobotu! Stále více návštěvníků Chorvatska využívá jiný termín počátku ubytování, než je sobota, kdy je na silnicích velký provoz. Do některých apartmánů můžete přijet také v neděli, v úterý, ve středu nebo ve čtvrtek, pobyty v nich jsou 9, 10 nebo 11 dní. Do mnoha domů můžete přijet v jakýkoliv den v týdnu. Je vhodné si tyto apartmány rezervovat s dostatečným předstihem. V těchto domech si první klienti vyberou jakýkoliv termín podle své potřeby, další zájemci pak musí na tyto termíny navázat.

 

Last minute / slevy