lasty okno 2

Jak rezervovat

- vyplněním a odesláním on-line poptávky rezervace (tlačítko POPTÁVKA)

před odesláním pozorně zkontrolujte Vaši e-mail adresu, na kterou Vám bude odpovězeno. Každá rezervace se ověřuje u majitele, což trvá standardně 24 hodin, ale v krajním případě může trvat 2-3 dny. Buďte proto prosím trpěliví a sledujte pravidelně Vaší příchozí poštu. Odesláním poptávky rezervace se klient ještě NEZAVAZUJE ke sjednání závazné rezervace. Objednávku lze následně zrušit.

- telefonicky na čísle +420 774 671 201

pondělí-pátek: 18.00-22.00 hodin
sobota-neděle: 9.00-22.00 hodin
e-mail: tomasek.p@seznam.cz

 

Podmínky pro sjednání rezervace:

- Rezervaci lze objednat v hlavní sezonu minimálně na 7 nocí pokud není stanoveno jinak.
- Výpis rezervací nabízí základní přehled o obsazenosti ubytovací jednotky. 
- Apartmány jsou průběžně obsazovány majitelem objektu. Sjednaný termín rezervace je ověřován u majtele a poté potvrzen. Ověření trvá standartně 24 hodin, v krajním případě 2 dny. Buďte proto prosím trpěliví a sledujte pravidelně Vaši příchozí poštu.
- Rezervace se sjednávají tak, aby termíny přímo navazovaly na sebe, nebo aby mezi nimi vznikla mezera nejméně 7 nocí.
- Počáteční nebo konečný den obsazené rezervace je obvykle taktéž zároveň den začátku nebo konce nové rezervace. Upřesnění je uvedeno u každého přehledu obsazenosti.
- Den nástupu pobytu (check in) je od 13.00 hodin, den ukončení pobytu (check out) v apartmánu je do 10.00 hodin pokud není stanoveno jinak.
- V ceníku jsou uvedeny vždy ceny v eurech za 1 noc/apartmán, obvykle včetně pobytové taxy pokud není stanoveno jinak.
- U apartmánů, které jsou vybaveny přístupem na internet wi-fi je tato služba zdarma. Případné výpadky či rychlost internetu nelze nárokovat a reklamovat.
- Klienti jsou povinni se řídit domovním řádem, který naleznou v objektu apartmánu.
- Apartmány jsou vybaveny základním kuchyňským nádobím, ručníky a ložním prádlem Ručníky jsou určeny jen pro osobní potřebu v apartmánu a je zakázáno je vynášet mimo objekt a na pláž.
- U apartmánů s klimatizací je vyžadováno, aby při opouštění objektu byla klimatizace vypínána.
- Ubytování se psem:
Pes musí být předem nahlášen při sjednávání rezervace. V poptávce do poznámky uveďte plemeno a váhu domácího miláčka. Při nenahlášení psa má právo majitel rezervaci na místě zrušit a hosty neubytovat.
Pes nesmí do postele a či pohovku. Majitel musí mít sebou vlastní pelíšek. Taktéž je zakázán vstup do ubytování pokud je pes mokrý či znečištěný. Za případné škody či znečištění může být majitelem vyžadován poplatek za vícenáklady spojené se závěrečným úklidem.
- Vybraný apartmán včetně lokality z nabídky CA Petr Tomášek je vlastním rozhodnutím objednavatele, CA nenese zodpovědnost za nevhodně vybraný pobyt
- Sjednání rezervace se řídí všeobecnými obchodními podmínkami

Informace o způsobu zaplacení zálohy a platbách naleznete ZDE.