lasty okno 2

Kdo jsme

Nabízíme ubytování ve Střední a Jižní Dalmácii. Dovolená je vhodná pro klienty, kteří vyhledávají pohodu v soukromí a klidné prostředí bez rušných diskoték.

Ubytování zajišťujeme v soukromých apartmánech nebo vilách, které jsou kompletně vybaveny, včetně připojení na internet wi-fi. Snídaně ani polopenze není zajišťována. Doprava je vlastní.

Přijeďte do Chorvatska v neděli, nebo jiný den mimo sobotu! Stále více návštěvníků Chorvatska využívá jiný termín počátku ubytování, než je sobota, kdy je na silnicích velký provoz. Do některých apartmánů můžete přijet také v neděli, v úterý, ve středu nebo ve čtvrtek, pobyty v nich jsou 9, 10 nebo 11 dní. Do mnoha domů můžete přijet v jakýkoliv den v týdnu. Je vhodné si tyto apartmány rezervovat s dostatečným předstihem. V těchto domech si první klienti vyberou jakýkoliv termín podle své potřeby, další zájemci pak musí na tyto termíny navázat.

 

PROČ S NÁMI NA DOVOLENOU?

 

- Do Chorvatska jezdíme již 22 let, rezervace zajišťujeme 13 roků pouze v uvedených destinacích

- Specializujeme se převážně na Trogirskou riviéru a okolí, nabízíme apartmány, ve kterých jsme byli a které opravdu známe

- Kromě Trogirské riviéry nabídku rozšiřujeme s rozvahou a pouze na osobně prověřené destinace a apartmány

- S majiteli se osobně stýkáme, jsme s nimi v pravidelném kontaktu - jsou to naši přátelé

- S námi víte kam jedete - poskytujeme pravdivé informace a skutečné fotografie ubytování

- Nejsme prostředníky ostatních agentur ani třetích subjektů

- Jsme Vám k dispozici i o víkendech a svátcích

- Naši klienti se k nám opakovaně vrací

 

Staňte se proto i Vy našimi spokojenými klienty!