lasty okno 2

apartmány v Chorvatsku - Podstrana

Apartmán VERA

Vila přímo u moře, velký AP pro 9 osob, pro 2-3 rodiny, malý AP pro 2 osoby, písečná pláž 40 m, vhodné...

cena od: 40€
Apartmán Apartmán VERA

PODSTRANA - turistické městečko, které se nachází pouhých 3 km od Splitu mezi řekami Žrnovnica a Mutogras. Městečko se rozprostírá v délce 6 km podél mořského břehu. Ten oplývá plážemi z jemných oblázků a bohatým středomořským rostlinstvem, borovicemi a tamarindami. Podstrana je kromě kulturního dědictví známá svým výborným vínem a olivami. Milovníci historie mohou navštívit staré město.

Podstrana poskytuje dostatek možností na pobavení a sportovní vyžití. Náročnější klienty určitě uspokojí nedaleký Split. V Podstraně najdete diskotéky, taneční zábavy, knihovnu, kulturní středisko. Zajímavostí je krytá plovárna s mořskou vodou. Je tu sauna a hydroterapeutická nádrž, automatická dvouproudová bowlingová dráha, hala na míčové hry, tenisové kurty.

Z Podstrany se můžete vydat na půl či celodenní výlety! Od Splitu - srdce Dalmácie s antickým a středověkým městským jádrem postaveným kolem náměstí římského císaře Diokleciana, přes světoznámý Dubrovnik až po ostrovy Brač a Hvar, centra chorvatské gramotnosti a kultury. Častým cílem výletů bývá Makarská, centrum riviéry s městským náměstím, katedrálou Svatého Marka, ale především s Františkánským klášterem a jeho bohatými sbírkami. Omiš vedle svých písečných pláží zaujme zejména překrásnou přírodní scenérií v okolí kaňonu řeky Cetina.