vranjica.eu

Rogoznica - Ubytování v soukromí Chorvatsko

Apartmány u moře Chorvatsko - ubytování v soukromí - Rogoznica 

PODSTRANA je malé turistické městečko, které se nachází pouhých 8 km od Splitu mezi řekami Žrnovnica a Mutogras. Městečko se rozprostírá v délce 6 km podél mořského břehu. Ten oplývá plážemi z jemných oblázků a bohatým středomořským rostlinstvem, borovicemi a tamarindami. Podstrana je kromě kulturního dědictví známá svým výborným vínem a olivami. První známí osadníci byli Illyrové, kteří obývali nejstarší část města "Pituntium". Četné památky a archeologické nálezy svědčí o bouřlivé minulosti města. Milovníci historie mohou navštívit staré město, kostel sv. Jiřího Perunského, sochu sv. Antonína Paduánského, dům Cidro, kamennou sochu Panny Marie, kostel sv. Fabiana, kostel svatého Antonína a Rocca, zbytky starověké vily u Panny Marie v Sitě a mnoho dalších.
Podstrana poskytuje dostatek možností na pobavení a sportovní vyžití. Náročnější klienty určitě uspokojí nedaleký Split. V Podstraně najdete diskotéky, taneční zábavy, knihovnu, kulturní středisko. Zajímavostí je krytá plovárna s mořskou vodou. Je tu sauna a hydroterapeutická nádrž, automatická dvouproudová bowlingová dráha, hala na míčové hry, tenisové kurty. A když k tomu přidáme procházky podél mořského břehu... Nemůžeme vynechat přístaviště pro malé lodě.
Z Podstrany se můžete vydat na půl či celodenní výlety! Od SPLITU - srdce Dalmácie s antickým a středověkým městským jádrem postaveným kolem náměstí římského císaře Diokleciana, přes světoznámý DUBROVNÍK až po ostrovy BRAČ a HVAR, centra chorvatské gramotnosti a kultury. Častým cílem výletů bývá MAKARSKÁ, centrum riviéry s městským náměstím, katedrálou Svatého Marka, ale především s Františkánským klášterem a jeho bohatými sbírkami. OMIŠ vedle svých písečných pláží zaujme zejména překrásnou přírodní scenérií v okolí kaňonu řeky Cetina.

Planinič

Ubytování podle počtu osob:

Planinič  4-5 osob

Využijte také nabídky v destinacích Seget VranjicaViniščeSevidMarina/Poljica, Čiovopoloostrov PelješacMimiceTrogir-Kaštelaostrov Bračostrov Hvar,

ROGOZNICA je menší zemědělská a rybářská obec (825 obyv.) s malým přístavem pro osobní dopravu a s jachtařským přístavem - marinou Frapa Rogoznica, pokládanou za nejkrásnější na chorvatském přímoří. Centrální část mariny se nachází se na umělém ostrůvku.

Rogoznica je jednodušší oblíbené letovisko v chráněné poloze při zálivu Luka Rogoznica, 25 km jihovýchodně od Šibeniku. Z magistrály vede k ní silniční odbočka (2 km). Leží na poloostrůvku, který byl původně ostrovem zvaným Kopara. S pevninou byl spojen náspem teprve v 19. stol.

Okolní členité pobřeží s dostatkem vegetace nabízí pěkné koupání a klidnou rekreaci.

V těsné blízkosti mariny Frapa je k vidění zajímavý přírodní jev - jezero Dračí oko (Zmajevo oko), které má spojení s mořem, a tudíž i slanou vodu.


NABÍZENÉ APARTMÁNY

Destinace:
Vzdálenost od moře:
Počet osob:
Minimální počet pokojů:
Klimatizace:
Internet / wifi:
Pes / domácí mazlíček:
Zobrazit přehled obsazenosti
všech apartmánů ››

NOVÉ AKTUALITY

28.6.2019  |  Vila NADA se slevou!

V nabídce je nyní VILA NADA za sníženou cenu 199 €/noc včetně všech poplatků jako je pobytová taxa, klimatizace. Vila je až pro 10 osob, vhodná pro 2 rodiny nebo početnější...

více

30.5.2019  |  Pozor na pokuty v Chorvatsku

V Chorvatsku se od letošní sezóny pravděpodobně výrazně zvýší pokuty za nedodržení pravidel silničního provozu. O co

více

Home  |  LAST MINUTE  |  Jak rezervovat  |  Aktuality  |  Fotogalerie  |  Chorvatsko info  |  Výlety  |  Hodnocení  |  Kontakt  |  Partneři  |  Souhlas se zpracováním osobních údajů  |  

apartmány chorvatsko

,

apartmány chorvatsko 2019

,

apartmány v chorvatsku

,

chorvatsko ubytování v soukromí

,

dovolená chorvatsko

,

dovolená chorvatsko 2019

,

riviéra trogir

,

ubytování riviéra trogir

,

ubytování chorvatsko

,

ubytování seget vranjica

,

ubytování v chorvatsku


SEO webu sledují SEO nástroje.cz

odkazy     Webdesign STUDIO VIRTUALIS