vranjica.eu

Kontakt » Domovní řád

Domovní řád:

V á ž e n í   h o s t é,
a)    Abychom Vám mohli zabezpečit příjemný pobyt a vyhnuli se případným nedorozuměním, prosíme Vás, abyste si pozorně přečetli tento domovní řád. Přijetím Všeobecných smluvních podmínek Cestovní kanceláře Novalja jste potvrdili, že jste s domovním řádem seznámeni, že s ním souhlasíte a že jej budete v plné míře respektovat.
b)    Vaše ubytování začíná od 13.00 hodin, pokud nebylo předem domluveno jinak. Po příjezdu jste povinni majiteli domu předat DOPLATEK v Eurech, vyznačený na voucheru, a VOUCHER s doplněnými údaji, nebo předložit osobní doklady (pas nebo občanský průkaz).
c)    Apartmán přebíráte čistý, uklizený a nepoškozený. K dispozici máte vybavení apartmánu a ložní prádlo. Majitel domu není povinen dát hostům k dispozici ručníky, kuchyňské utěrky, prostředky na umývání nádobí a úklid, plážová lehátka ani slunečníky, nebylo-li předem domluveno jinak. Toaletní papír je připraven pouze v den příjezdu (1 až 2 role papíru na apartmán), v ostatní dny si toaletní papír zajišťujete sami.
d)    Prosíme Vás, abyste jakékoliv závady a připomínky k ubytování, případně poškozené nebo rozbité vybavení apartmánu co nejdříve oznámili majiteli domu, případně delegátovi (k dispozici jen na ostrově Pag). V případě, že dojde k poškození nábytku, zařízení nebo vybavení apartmánu, jste povinni uhradit vzniklou škodu majiteli domu.
e)    Apartmán včetně terasy nebo balkónu může užívat pouze ta osoba, která je uvedena na voucheru a je přihlášena k pobytu. Osoby ze sousedních domů nemají právo na pobývání v tomto apartmánu bez vědomí majitele domu.
f)    Není dovoleno přesunovat nábytek mezi jednotlivými místnostmi, vynášet vnitřní vybavení do jiného apartmánu, mimo dům, nebo dokonce na pláž (např. dřevěné židle z kuchyně na terasu, příbory a nádobí do jiného apartmánu, plastový nábytek ke krbu apod.), sušit mokré ručníky na dřevěném nábytku, grilovat na terase nebo balkóně. Komáry prosím likvidujte pomocí Raidů a ne zabíjením na zdech.
g)    Malým dětem dávejte pod prostěradlo igelitovou fólii, aby se matrace v případě „nehody“ nepoškodily.
h)    KLIMATIZACE: Některé apartmány jsou vybaveny klimatizační jednotkou. Aby bylo zajištěno její efektivní fungování, je nutné, abyste během jejího zapnutí měli zavřená okna. V opačném případě totiž pouštíte ochlazený vzduch z místnosti ven a teplý vzduch z venku dovnitř a v místnosti bude stále nepříjemně horko! Navíc se neúměrně zvyšují náklady na provoz a majitel domu pak může žádat za používání klimatizace doplatek.
i)    Před odchodem z apartmánu (například na pláž), prosíme, zavřete všechna okna nebo stáhněte žaluzie (ty i při dešti), zamkněte dveře do apartmánu, zhasněte světla a vypněte všechna elektrická zařízení včetně klimatizace. Slunečníky dejte dovnitř – při náhlém větru by se mohly rozbít nebo spadnout z terasy a někoho zranit.
j)    Majitel domu nenese odpovědnost za případné ztráty věcí a cenností z apartmánu. Prosíme, dávejte pozor na své věci a cennosti zanechané v apartmánu.
k)    Majitel domu nebo delegát je Vám k dispozici po celou dobu Vašeho pobytu, aby Vám poskytl potřebné informace a případnou pomoc.
l)    Po dobu celého dne a obzvlášť v době nočního klidu od 23.00 do 6.00 hodin není dovoleno vytvářet hluk, který by obtěžoval ostatní hosty a sousedy. Prosíme, respektujte to!
m)    Dovolujeme si upozornit hosty, kteří nedodržují domovní řád a nerespektují noční klid, že jejich chování může být důvodem až k ukončení pobytu bez možnosti navrácení peněz.
n)    ODJEZDOVÝ DEN – hned ráno, prosíme, vypněte ledničku, aby ji bylo možno při úklidu vytřít, umyjte a ukliďte
nádobí a vyneste odpadky do popelnice.  Apartmán i parkovací místo vykliďte do 9.00 hodin.
o)    Pro informaci: v apartmánech jsou vyvěšeny státem určené minimální ceny, z nichž vlastníci domů platí daně. Nejsou to ceny, za které je možno apartmán pronajmout.
D ě k u j e m e     a     p ř e j e m e     V á m     p ř í j e m n o u     d o v o l e n o u     v    CHORVATSKU!

Vážení hosté,

1. Pro zabezpečení příjemného pobytu a vyhnuti se případným nedorozuměním, prosíme Vás, abyste si pozorně přečetli tento domovní řád. Přijetím všeobecných obchodních podmínek Cestovní agentury Petr Tomášek jste potvrdili, že jste s pobytovým řádem seznámeni, že s ním souhlasíte, a že ho budete respektovat.

2. Ubytování začíná od 13.00 hodin, pokud nebylo předem domluveno jinak. Po příjezdu jste povinni majiteli zaplatit DOPLATEK hotově v Eurech, vyznačený na voucheru, a VOUCHER s doplněnými údaji, nebo předložit osobní doklady (pas nebo občanský průkaz). Doplatek není možný platit bankovní kartou.

3. Apartmán přebíráte čistý, uklizený a nepoškozený. K dispozici je vybavení apartmánu a ložní prádlo. Majitel domu není povinen dát hostům k dispozici ručníky, kuchyňské utěrky, prostředky na umývání nádobí a úklid, plážová lehátka ani slunečníky, nebylo-li předem domluveno jinak. Toaletní papír je připraven pouze v den příjezdu (1 až 2 role papíru na apartmán), v ostatní dny si toaletní papír zajišťujete sami.

4. Prosíme Vás, abyste jakékoliv závady a připomínky k ubytování, případně poškozené nebo rozbité vybavení apartmánu co nejdříve oznámili majiteli domu. V případě, že dojde k poškození nábytku, zařízení nebo vybavení apartmánu, jste povinni uhradit vzniklou škodu majiteli domu.

5. Objekt a apartmán včetně terasy nebo balkónu mohou užívat pouze ty osoby, které jsou přihlášeny k pobytu. Osoby ze sousedních domů nemají právo na pobývání v apartmánu bez vědomí majitele domu. Případné návštěvy je třeba předem dohodnout s majitelem domu.

6. Není dovoleno přesunovat nábytek mezi jednotlivými místnostmi, vynášet vnitřní vybavení do jiného apartmánu, mimo dům, nebo na pláž (např. dřevěné židle z kuchyně na terasu, příbory a nádobí do jiného apartmánu, plastový nábytek ke krbu apod.), sušit mokré ručníky na dřevěném nábytku, grilovat na terase nebo balkóně. Komáry prosím likvidujte pomocí Raidů a ne zabíjením na zdech.

7. Malým dětem dávejte pod prostěradlo igelitovou fólii, aby se matrace v případě „nehody“ nepoškodily.

8. KLIMATIZACE: Některé apartmány jsou vybaveny klimatizační jednotkou. Aby bylo zajištěno její efektivní fungování, je nutné, abyste během jejího zapnutí měli zavřená okna. V opačném případě totiž pouštíte ochlazený vzduch z místnosti ven a teplý vzduch z venku dovnitř a v místnosti bude stále nepříjemně horko! Navíc se neúměrně zvyšují náklady na provoz a majitel domu pak může žádat za používání klimatizace doplatek.

9. Před odchodem z apartmánu (například na pláž), prosíme, zavřete všechna okna nebo stáhněte žaluzie, zamkněte dveře do apartmánu, zhasněte světla a vypněte všechna elektrická zařízení včetně klimatizace. Slunečníky dejte dovnitř – při náhlém větru by se mohly rozbít nebo spadnout z terasy a někoho zranit.

10. Majitel domu nenese odpovědnost za případné ztráty věcí a cenností z apartmánu. Prosíme, dávejte pozor na své věci a cennosti zanechané v apartmánu.

11. Majitel domu je Vám k dispozici po dobu Vašeho pobytu, aby Vám poskytl potřebné informace a případnou pomoc.

12. Po dobu celého dne a obzvlášť v době nočního klidu od 23.00 do 6.00 hodin není dovoleno vytvářet hluk, který by obtěžoval ostatní hosty a sousedy. Prosíme, respektujte to!

13. Dovolujeme si upozornit hosty, kteří nedodržují domovní řád a nerespektují noční klid, že jejich chování může být důvodem až k ukončení pobytu bez možnosti navrácení peněz.

14. ODJEZDOVÝ DEN – hned ráno, prosíme, vypněte ledničku, aby ji bylo možno při úklidu vytřít, umyjte a ukliďte nádobí a vyneste odpadky do popelnice. Apartmán i parkovací místo vykliďte do 9.00 hodin.

15. Pro informaci: v apartmánech jsou vyvěšeny státem určené minimální ceny, z nichž vlastníci domů platí daně. Nejsou to ceny, za které je možno apartmán pronajmout.


Děkujeme a přejeme Vám příjemnou dovolenou v Chorvatsku!

 

«zpět
Ke stažení:

NABÍZENÉ APARTMÁNY

Destinace:
Vzdálenost od moře:
Počet osob:
Minimální počet pokojů:
Klimatizace:
Internet / wifi:
Pes / domácí mazlíček:
Zobrazit přehled obsazenosti
všech apartmánů ››

NOVÉ AKTUALITY

30.5.2019  |  Pozor na pokuty v Chorvatsku

V Chorvatsku se od letošní sezóny pravděpodobně výrazně zvýší pokuty za nedodržení pravidel silničního provozu. O co

více

1.4.2019  |  Vila TAMARIS přímo u moře

Volné termíny jsou ještě v nové vilce TAMARIS v Sevidu. Vila je hned 20 metrů od moře. Moderně zařízený apartmán je pro 4 osoby, který nabízí velmi klidné a...

více

Home  |  LAST MINUTE  |  Jak rezervovat  |  Aktuality  |  Fotogalerie  |  Chorvatsko info  |  Výlety  |  Hodnocení  |  Kontakt  |  Partneři  |  Souhlas se zpracováním osobních údajů  |  

apartmány chorvatsko

,

apartmány chorvatsko 2019

,

apartmány v chorvatsku

,

chorvatsko ubytování v soukromí

,

dovolená chorvatsko

,

dovolená chorvatsko 2019

,

riviéra trogir

,

ubytování riviéra trogir

,

ubytování chorvatsko

,

ubytování seget vranjica

,

ubytování v chorvatsku


SEO webu sledují SEO nástroje.cz

odkazy     Webdesign STUDIO VIRTUALIS