vranjica.eu

Aktuality

nová Vila KARMEL

Do nabídky jsme přidali novou vilu KARMEL. Objekt se nachází v destinaci Kaštela Kambelovac pouhých 50 metrů od moře. Jsou zde 2 velké moderně zařízené apartmány pro 6+2 osob. Trasfér na letiště poskytuje majitel zdarma.Fotogalerie:


Sezóna 2019

Vážení zákazníci, rezervace apartmánů na rok 2019 jsou zahájeny. Můžete si již nyní vybrat a objednat vhodné ubytování a zajistit si tak včas termín Vaší dovolené  na překrásném Jadranu.


nový AP KAJA

Apartmán KAJA je nové ubytování až pro 6 osob v Seget Vranjica. Objekt leží ve třetí řadě pouhých 50 metrů od moře. Vybavení apartmánu je nové a za velmi příznivou cenu 85 €/noc v hlavní sezonu pro 4+2 osoby.


nová Vila SCANDALLI v Sevidu

V nabídce máme nové luxusní ubytování v Sevidu - VILA SCANDALLI nabízí 5 nově a moderně zařízených apartmánů. 3 apartmány jsou pro početnější rodiny 4-6 osob, 2 apartmány jsou studia pro 2 osoby. Ubytování nabízí velký prostor, nádherné tersay s výhledem na moře, klidné prostředí a maximální relax u moře.Fotogalerie:


Ubytování BELLA-ČIOVO

Apartmán BELLA je nově moderně vybaven a zrekonstruován. Vila je na Čiovu - Okrug Gornji, jižní strana ostrova, azurově čisté moře. Ubytování je pro 4+2 osoby za skvělou cenu 70 €/noc v hlavní sezóně.Fotogalerie:


Nové apartmány JELAVIČ - TRPANJ

Do nabídky jsme přidali apartmány JELAVIČ v krásné Trpanji. JELAVIČ nabízí 3 apartmány za nízké ceny. Objekt stojí přímo u moře na hlavní promenádě v centru Trpanje.Fotogalerie:


VERA - ubytování pro 2-3 rodiny

Jste početnější skupina či dvě až tři rodiny a chcete být pohromadě? Apartmány VERA v letovisku Podstrana nedaleko Splitu vám to nabídne. Ubytování je zde až pro 12 osob v jednom velké apartmánu a jednom malém AP. K dispozici je velký prostor k užívání k oblázkové pláži je pouhých 20 metrů. Ideální pro větší skupinu či rodiny s malými dětmi. Do historické centra Splitu je možné dojet městskou dopravou!Fotogalerie:


Apartmány ZDENKA

Do nabídky jsme přidali apartmány ZDENKA. Jedná se o dva prostorné apartmány s velkými terasami pro 4-7 osob v Seget Vranjici. Každý z nich má velikost cca 90 m2, klimatizaci a wi-fi.


Nový luxusní AP TESIJA

V nabídce je nyní zařazen nový nadstandarní apartmán TESIJA v Seget Vranjici. Apartmán je pro 4-6 osob velmi prostorný. V letošním roce prošel rekonstrukcí. Nová kuchyně je vybavena mimo jiné myčkou nádobí. Dvě ložnice, velký obývací pokoj, 2 wc, garáž, vyhrazená pláž 30 metrů od moře a terasa 55 m2 jsou zárukou pohodové dovolené a relaxu.Fotogalerie:


Vila NADA

Nová vila NADA v Seget Vranjica. Celá vila je až pro 9 osob vhodná pro větší skupiny, parkování pro 4 auta, 2 terasy. Samozřejmostí je wi-fi free. Pobyt tak nabbízí velký prostor k relaxaci a odpočinku. 


DIEGO - vila na Hvaru

Do nabídky jsme zařadili nový apartmán DIEGO na ostrově HVAR. Ubytování je 70 metrů od moře v malém letovisku SVETA NEDJELJA a nabízí velmi klidné prostředí a soukromí. Prostředí je výborné pro relax, ale také pro aktivní činnost. V okolí jsou jeskyně, strmé útesy, je zde možnost lezení po skalách, či šnorchlování podél prosluněných útesů. Písčitooblázková pláž je vhodná pro rodiny s dětmi. Ke koupání lze využít i skalnaté pláže podél letoviska. Moře je zde neskutečně průzračné.Fotogalerie:


Apartmány Studio VAL

Atraktivní ubytování v apartmánech VAL - MIMICE. Celkem 5 nových apartmánů typu STUDIO máme nyní v nabídce pro letošní rok. Apartmány jsou vkusně moderně zařízeny, samozřejmostí je klimatizace a připojení na internet wi-fi. Vila VAL leží přímo u moře a pláž před domem je vyhrazena pro klienty.Fotogalerie:« zpět


NABÍZENÉ APARTMÁNY

Destinace:
Vzdálenost od moře:
Počet osob:
Minimální počet pokojů:
Klimatizace:
Internet / wifi:
Pes / domácí mazlíček:
Zobrazit přehled obsazenosti
všech apartmánů ››

NOVÉ AKTUALITY

23.11.2018  |  nová Vila KARMEL

Do nabídky jsme přidali novou vilu KARMEL. Objekt se nachází v destinaci Kaštela Kambelovac pouhých 50 metrů od moře. Jsou zde 2 velké moderně zařízené apartmány...

více

21.10.2018  |  Sezóna 2019

Vážení zákazníci, rezervace apartmánů na rok 2019 jsou zahájeny. Můžete si již nyní vybrat a objednat vhodné ubytování a zajistit si tak včas termín Vaší dovolené  na překrásném Jadranu.

více

Home  |  Jak rezervovat  |  Aktuality  |  Fotogalerie  |  Chorvatsko info  |  Výlety  |  Hodnocení  |  Kontakt  |  Partneři  |  Souhlas se zpracováním osobních údajů  |  

apartmány chorvatsko

,

apartmány chorvatsko 2019

,

apartmány v chorvatsku

,

chorvatsko ubytování v soukromí

,

dovolená chorvatsko

,

dovolená chorvatsko 2019

,

riviéra trogir

,

ubytování riviéra trogir

,

ubytování chorvatsko

,

ubytování seget vranjica

,

ubytování v chorvatsku


SEO webu sledují SEO nástroje.cz

odkazy     Webdesign STUDIO VIRTUALIS